Каталог   /   Дім і ремонт   /   Текстиль   /   Матраци   /   Matroluxe

Матрац Matroluxe Simba 90x190

Фото - Матрац Matroluxe Simba 90x190
Фото 4
Matroluxe Simba 90x190
Тип
безпружинний
Жорсткість
нижче за середню (2)
Кількість шарів
3 шт.
Наповнювач
піна (Air Foam)
Макс. навантаження (1 місце)
50 кг
Додатково
антиалергенний / антибактеріальний
Країна-виробник
Україна
Висота
10 см
Дата додавання на E-Katalog
червень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.

Купити Matroluxe Simba 90x190

Матрас Matroluxe Simba 90х190 + наматрасник

Матрас Matroluxe Simba Ортопедический матрас Симба Matroluxe – это детский беспружинный двусторонний матрас средней жесткости. Основа матраса изготовлена из пена Air Foam высокой плотности. Она обладает высокой эластичностью, прекрасными анатомическими и ортопедическими свойствами, стойка к деформациям. Эти свойства позволяют матрасу плавно по... щевторять контуры тела и обеспечить
Mebelino.com.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
6 932 грн.

Матрац Matroluxe Kids Moment Simba/ Сімба 90х190

Маркетплейс: Rozetka.ua  На добраніч З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
7 454 грн.

Матрац ортопедичний Matroluxe Simba дитячий 90x190 см

Маркетплейс: Rozetka.ua  Maxi-House З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на Matroluxe Simba 90x190

Модификації Matroluxe Simba 90x190

Ціни на Matroluxe Simba 90x190
Matroluxe Simba 60x120 від 2 925 грн.2 пропозиції
Matroluxe Simba 63x125 від 3 216 грн.2 пропозиції
Matroluxe Simba 70x140 від 3 978 грн.3 пропозиції
Matroluxe Simba 80x160 від 5 176 грн.3 пропозиції
Matroluxe Simba 80x190 від 6 171 грн.3 пропозиції
Matroluxe Simba 80x200 від 6 493 грн.2 пропозиції
Matroluxe Simba 90x190 від 6 932 грн.3 пропозиції
Matroluxe Simba 90x200 від 7 458 грн.2 пропозиції
Matroluxe Simba 120x190 від 9 240 грн.2 пропозиції
Matroluxe Simba 120x200 від 9 738 грн.2 пропозиції