Вантажна шина Maxell Super LD7 315/70 R22.5 154L
Фото 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Maxell Super LD7 315/70 R22.5 154L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxell Super LD7 315/70 R22.5 154L
Усі ціни 14 →Maxell Super LD7 (ведущая) 315/70 R22.5 154/152L PR18 | 12 151 грн. |
Maxell Super LD7 (ведуча вісь) 315/70 R22.5 154/152L | 14 371 грн. |
Maxell Super LD7 (ведущая) (315/70R22.5 154L) | 12 995 грн. |
Maxell Super LD7 (приводная) 315/70 R22.5 154/152L 18PR | 12 128 грн. |
Грузовые шины Maxell Super LD7 (ведущая) 315/70 R22.5 154/152L 1002258341 | 12 170 грн. |
ще 9 пропозицій