Вантажна шина Maxell Super LT1 385/65 R22.5 164J
Виберіть розмір вантажної шини
Maxell Super LT1 385/65 R22.5 164J 385/65 R22.5 " 164 J 385/65 R22.5 " 164 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxell Super LT1 385/65 R22.5 164J
Усі ціни 12 →Maxell Super LT1 (причіпна вісь) 385/65 R22.5 164J | 17 305 грн. |
Maxell Super LT1 (прицепная) (385/65R22.5 164J) | 15 159 грн. |
Maxell Super LT1 (руль/прицеп) 385/65 R22.5 164J(162K) 24PR | 13 233 грн. |
Грузовые шины Maxell Super LT1 (прицепная) 385/65 R22.5 164J 24PR 10018460 | 15 295 грн. |
Maxell Super LT1 (385/65R22.5 164J) | 15 290 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Maxell Super LT1 385/65 R22.5 164J
Ціни на Maxell Super LT1 385/65 R22.5 164J |
---|---|---|---|---|
Maxell Super LT1 385/65 R22.5 164J | від 13 233 грн. | 12 пропозицій | ||
Maxell Super LT1 385/65 R22.5 164K | від 14 958 грн. | 1 пропозиція |