Дитяче автокрісло Maxi-Cosi Rock
Фото 11 |
Maxi-Cosi Rock |
|
Модель для найменших діток, апробована у відповідності з вимогами стандарту безпеки ECE 129 i-Size і отримала оцінку «Дуже добре» (++) в категорії "Безпека" при проведених ударних випробувань за методикою ADAC (2018 рік). Автокрісло належить до категорії 0+ — його можна використовувати вже по дорозі з пологового будинку і приблизно до однорічного віку малюка (доки його вага не перевищить 13 кг).
Як водиться, установка Maxi-Cosi Rock проводиться виключно проти напрямку руху машини, фіксація вироби в салоні здійснюється штатним автомобільним ременем безпеки. Також дитяче автокрісло може бути розміщене на базі Isofix, що купується окремо. Для пристібання дитини в кріслі передбачені внутрішні триточкові ремені. Модель оснащена сонцезахисним козирком і накидкою на ніжки малюка (виявиться корисною в холодний сезон). Верхня оббивка крісла легко знімається для прання машинним способом в делікатному режимі. До того ж автокрісло схвалено для використання в літаках (цей момент необхідно обов'язково уточнювати у компанії-експлуатанта повітряного флоту).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxi-Cosi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxi-Cosi.
Купити Maxi-Cosi Rock
Усі ціни 19 →Автокрісло MAXI-COSI Rock Scribble black | 7 500 грн. |
Дитяче автокрісло MAXI-COSI Rock Black grid (8555725120) | 7 500 грн. |
Автокресло MAXI-COSI Rock Essential Blue | 8 100 грн. |
Автокрісло Maxi-Cosi Rock Black Grid 8555725120 | 7 500 грн. |
Автокрісло Maxi-Cosi Rock Essential Blue (8555720120) 8555720120 | 8 100 грн. |