Дитяче автокрісло Maxi-Cosi Kore Pro i-Size
Відео 10Фото 12 |
Maxi-Cosi Kore Pro i-Size |
|
Автокрісло преміального рівня з ергономічною чашею і розширюваною спинкою, яка змінює розміри сидіння в міру дорослішання дитини. Модель заточена під безпечне перевезення дітей старших вагових груп 2 і 3 у віці від 3-4 до 12 років. Maxi-Cosi Kore Pro i-Size відповідає всім вимогам стандарту ECE 129 i-Size. Виріб встановлюється у напрямку руху транспортного засобу і фіксується на автомобільному сидінні за допомогою кріплення Isofix.
Чадо в кріслі пристібається штатним інерційним ременем безпеки машини. Простір поблизу замків для фіксації ременя підсвічується ліхтариками системи ClickAssist. Заслінкою від бічних ударних впливів виступає вбудований бічний захист Side Protection System Plus. Матеріалами виготовлення чохла поверх каркаса вироби послужили синтетичні гіпоалергенні тканини, розраховані на довгий термін використання автокрісла. При необхідності оббивка легко знімається для процедури машинного прання в делікатному режимі при температурі 30 °С.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxi-Cosi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxi-Cosi.
Купити Maxi-Cosi Kore Pro i-Size
Усі ціни 37 →Автокрісло Maxi-Cosi Kore Authentic Cognac, коричневе (8740650110) | 9 900 грн. |
Автокресло MAXI-COSI Kore Pro i-Size Authentic Red | 9 540 грн. |
Автокрісло MAXI-COSI Kore Pro i-Size Authentic Grey (8741510110) | 11 100 грн. |
Автокресло MAXI-COSI Kore Pro i-Size (Authentic Cognac) | 11 160 грн. |
Автокрісло MAXI-COSI Kore Pro i-Size Authentic Black (8741671110) 87416711 | 11 160 грн. |