Сабвуфер Maximum Acoustics CLUB.18SUB
Фото 4 |
Maximum Acoustics CLUB.18SUB
2021 рік
Тип:пасивний
Установка:підлоговий
Оформлення:фазоінверторний
Потужність:500 Вт
Частотний діапазон:38 – 120 Гц
Всі характеристики
Характеристики Acoustics CLUB.18SUB
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maximum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maximum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maximum Acoustics CLUB.18SUB
Усі ціни 9 →Сабвуфер Maximum Acoustics Club.18SUB 22-15-1-23 | 10 500 грн. |
Пасивна акустична система (сабвуфер) Maximum Acoustics CLUB.18SUB | 10 501 грн. |
Пассивная акустическая система (сабвуфер) Maximum Acoustics CLUB.18SUB | 10 501 грн. |
Сабвуфер Maximum Acoustics POWERCLUB.18SUB (Активный) | 18 690 грн. |
Maximum Acoustics CLUB.18SUB | 10 500 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →