Всесезонна шина Maxxis Worm-Drive AT-980E 205/70 R15 106Q
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Maxxis Worm-Drive AT-980E 205/70 R15 106Q |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis Worm-Drive AT-980E 205/70 R15 106Q
Усі ціни 12 →Maxxis AT980E Worm-Drive 205/70 R15C 106/104Q | 4 104 грн. |
Maxxis AT980E 205/70 R15 106/104Q | 4 513 грн. |
Maxxis AT-980E Worm-Drive 205/70 R15C 106/104Q | 4 104 грн. |
Maxxis AT 980E WormDrive 205/70 R15C 106/104Q 134986 | 4 442 грн. |
Maxxis AT-980E Worm-Drive 205/70 R15C 106/104Q | 4 050 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →