Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Mazzini

Літня шина Mazzini ECO 307 185/55 R16 87V

Фото - Шини Mazzini ECO 307 185/55 R16 87V
Виберіть розмір шин
Mazzini ECO 307 185/55 R16 87V
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
185 мм
Профіль
55 %
Посадковий діаметр
16 "
Індекс навантаження
87
Індекс швидкості
V
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Паливна економічність
C
Зчеплення на мокрій дорозі
C
Рівень шуму
71 дБ
Дата додавання на E-Katalog
липень 2019
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mazzini 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mazzini.

Купити Mazzini ECO 307 185/55 R16 87V

Усі ціни 12 →

Mazzini Eco307 185/55 R16 87V XL

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 971 грн.

Шина Mazzini ECO307 185/55 R16 87V XL

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 780 грн.

Mazzini Eco 307 (185/55R16 87V)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
1 862 грн.

Летние шины Mazzini Eco 307 185/55 R16 87V XL

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
2 016 грн.

Mazzini Eco307 (185/55 R16 87V)

Ascania-shina.comЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 872 грн.
ще 7 пропозицій

Динаміка цін на Mazzini ECO 307 185/55 R16 87V

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна