Компресор Konner&Sohnen P20
Фото 8 |
Konner&Sohnen P20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Konner&Sohnen P20
Автомобильный компрессор Konner&Sohnen Ks P20 | 1 600 грн. |
Акумуляторний компресор Konner & Sohnen KS P20 (5 В, 23 л/хв, 6 А*год) | 1 519 грн. |
Компрессор автомобильный аккумуляторный Konner&Sohnen KS P20, 120Вт, 6000м | 1 519 грн. |
Автомобільний компресор Konner&Sohnen KS P20 | 1 519 грн. |
Автомобільний акумуляторний компресор Knner&Shnen KS P20 | 1 625 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →