Навушники
Media-Tech R-Phones
![]() |
Media-Tech R-Phones 2022 рікtrue wireless |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Media-Tech 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Media-Tech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Media-Tech R-Phones
Усі ціни 74 →Навушники TWS Media-Tech R-PHONES, BT 5.3, White MT3608W | 493 грн. |
| 609 грн. | ![]() |
Бездротові навушники Media-Tech R-PHONES TWS + White | 469 грн. | ![]() |
Bluetooth-гарнітура Media-Tech R-Phones TWS+ White (MT3608W) MT3608W | 399 грн. |
| 549 грн. | ![]() |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →