Навушники
Media-Tech MagicSound DS-2
Media-Tech MagicSound DS-2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Media-Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Media-Tech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Media-Tech MagicSound DS-2
Усі ціни 45 →Наушники Media-Tech MAGICSOUND DS-2 (MT3556K) | 1 399 грн. |
Наушники с микрофоном Media-Tech MAGICSOUND DS-2 MT3556K | 439 грн. |
Media-Tech Media Tech Magicsound DS-2 White MT3556W | 189 грн. |
Media-Tech MAGICSOUND DS-2 White MT3556W | 129 грн. |
Media-Tech MT3556R | 179 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості навушників Media-Tech MagicSound DS-2:
- Кнопка прийому виклику
- Чутливість мікрофона -40 дБ
РекомендуємоПорівняти в таблиці →