Настільна лампа MediaRange MROS502
Фото 3 |
MediaRange MROS502 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MediaRange 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MediaRange.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MediaRange MROS502
Усі ціни 8 →Лампа LED настольная MediaRange с LCD дисплеем (Белая) MROS502 | 999 грн. |
Настільна лампа Mediarange Compact LED desk lamp with LCD display, glossy- | 999 грн. |
MediaRange LED з LCD дисплеєм (MROS502) MROS502 | 949 грн. |
Mediarange Настільна лампа Mediarange Compact LED desk lamp with LCD displ | 999 грн. |
Настільна лампа с аккумулятором MediaRange 2.5W 250lm 4000K USB 5V (MROS50 | 1 000 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →