Настільна лампа ColorWay CW-DL02B-B
Відео 1Фото 13 |
ColorWay CW-DL02B-B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ColorWay 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ColorWay.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ColorWay CW-DL02B-B
Усі ціни 27 →ColorWay CW-DL02B-B | 799 грн. |
Настільна лампа ColorWay з вбудованим акумулятором black (CW-DL02B-B) | 679 грн. |
ColorWay LED 4W 2800-6000K Black акумулятор (CW-DL02B-B) | 790 грн. |
Настільна лампа ColorWay 4W with built-in battery 1800 mAh USB in/out 5V*1 | 799 грн. |
ColorWay 4 Вт 2800-6000 K Black із вбудованим акумулятором (CW-DL02B-B) CW | 799 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →