Батарейка MediaRange Premium Alkaline 10xAA (MRBAT105)
MediaRange Premium Alkaline 10xAA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MediaRange 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MediaRange.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MediaRange Premium Alkaline 10xAA
Усі ціни 9 →Применение Щелочные батарейки премиум-класса Mediarange AA LR6, 1,5 В, Cut | 160 грн. |
MediaRange Premium Alkaline Micro AA LR6 MRBAT105 | 139 грн. |
Батарейка Mediarange AA LR6 1.5V Premium Alkaline Batteries, Mignon, Pack | 99 грн. |
Лужна батарейка MediaRange Premium Alkaline Micro AA LR6 1.5 В 10 шт. (MRB | 99 грн. |
Батарейка Mediarange AA LR6 1.5V Premium Alkaline Batteries, Mignon, Pack | 127 грн. |
ще 4 пропозиції
набридло що батарейки не довго тримають а також можуть потікти(що дуже не хотілося б), їх потрібно правильно утилізувати(у супермаркетах такі коробочки спеціальні є, не викидуйте просто у смітник), придбав собі такі акумулятори, ціна/якість дуже порадувала, на довго, пачка може здатися великою але 2 пішли у годинники(так у мене є вдома такі), 1 у тример(найчастіше заряджаю), 2 - ведмедик, ще 4 у тонометр, ну і про запас залишилися, щоб поки що заряджаються інші працюють ціна, об'єм мАгод дуже гарно тримають не знайшов, звичайно для моїх пристроїв підходить, якщо пристрої потужніші, наприклад якісь роботи Лего або що треба там уже тестувати, але за таку ціну недоліків не побачивши Богдан Коваль: користуюся MediaRange Premium Alkaline 24xAA кілька місяців |
Додати відгук
Модификації MediaRange Premium Alkaline
Ціни на MediaRange Premium Alkaline |
---|---|---|---|---|
MediaRange Premium Alkaline 4xAA | від 49 грн. | 6 пропозицій | ||
MediaRange Premium Alkaline 10xAA | від 99 грн. | 9 пропозицій | ||
MediaRange Premium Alkaline 24xAA | від 199 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →