Електрична зубна щітка Megasmile Sonic Whitening II
Фото 6 |
Megasmile Sonic Whitening II |
|
Дана електрична щітка підходить як для дорослих, так і для дітей старше 9 років.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Megasmile 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Megasmile.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Megasmile Sonic Whitening II
Усі ціни 16 →Электрическая зубная щетка Megasmile Whitening II Inc Black | 3 880 грн. |
Звукова гідроактивна зубна щітка Megasmile Black Whitening ІІ Ink Black, ч | 3 298 грн. |
Звукова гідроактивна зубна щітка Megasmile Black Whitening ІІ Ink Black (ч | 5 239 грн. |
Электрическая зубная щетка Megasmile Whitening II Electric Yellow | 3 880 грн. |
Электрическая зубная щетка Megasmile Whitening II Pacific Blue | 3 880 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →