Електрична зубна щітка Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4500 (S411.526.3X)
Фото 6 |
Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4500 |
|
Високоякісна звукова електрична зубна щітка з акумуляторним живленням, гарною автономністю та функцією таймера. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2020, орієнтований на щоденне побутове використання. Вирізняється елегантним дизайном водонепроникного пластикового корпусу, відмінною ергономікою та фірмовою надійністю. Комплектується стандартною насадкою з овальною головкою Pulsonic Clean та овальною насадкою для чутливих зубів Pulsonic Sensitive.
Електрична звукова зубна щітка Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4500 обладнана надійним електродвигуном, частота обертання якого досягає 31000 об/хв, що дозволяє генерувати коливання насадки з частотою 520 Гц. Вібруючи щетинки швидко збивають зубну пасту в піну, яка під дією енергії коливань рухається в ротовій порожнині, проникаючи глибоко в міжзубні проміжки. Зубна щітка здатна працювати у трьох різних режимах: стандартному (щоденному), відбілюванні (інтенсивне чищення) та делікатному (для чутливих зубів). Спеціальний таймер подає сигнал кожні 30 сек, попереджаючи користувача про необхідність зміни положення головки зубної щітки, щоб не пропустити важливі ділянки ротової порожнини, з яких слід видалити зубний наліт. Вбудований акумулятор заряджається безконтактно за допомогою підставки, а енергії достатньо на 14 днів використання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oral-B 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oral-B.
Купити Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4500
Усі ціни 8 →Зубна електрощітка Oral-B Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4500 Platinum | 3 549 грн. |
Зубная звуковая щетка Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4500 S411.526.3X black (че | 4 599 грн. |
Электрическая зубная щетка ORAL-B 4500 S411.526.3X Pulsonic Slim Luxe Plat | 4 599 грн. |
Oral B Pulsonic Slim Luxe 4500 Travel Edition електрична зубна щітка 4500 | 4 200 грн. |
Електрична зубна щітка Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4500 Black | 3 921 грн. |