Моторне мастило Meguin Compatible 5W-30 60 л
Товар застарів 16 266 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 60; SAE: 5w-30; Відповідність стандартам: ACEA C3; API SN; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 504.00/507.00; Допуски Porsche: C30; Допуски BMW, MINI: Longlife-04; Допуски Mercedes-Benz: 229.31/229.51 |
Meguin Compatible 5W-30 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Meguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Meguin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Meguin Compatible 5W-30
Ціни на Meguin Compatible 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Meguin Compatible 5W-30 1 л | від 409 грн. | 5 пропозицій | ||
Meguin Compatible 5W-30 5 л | від 1 784 грн. | 8 пропозицій | ||
Meguin Compatible 5W-30 20 л | від 6 686 грн. | 3 пропозиції |