Моторне мастило Bardahl XTRA 5W-30 C3 60 л (34104)
Очікується у продажу 24 247 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 60; SAE: 5w-30; Відповідність стандартам: API SN; ACEA C3; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 504.00/507.00; Допуски Porsche: C30; Допуски BMW, MINI: Longlife-04; Допуски Mercedes-Benz: 229.31/229.51 |
Bardahl XTRA 5W-30 C3 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bardahl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bardahl.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Bardahl XTRA 5W-30 C3
Ціни на Bardahl XTRA 5W-30 C3 |
---|---|---|---|---|
Bardahl XTRA 5W-30 C3 1 л | від 332 грн. | 7 пропозицій | ||
Bardahl XTRA 5W-30 C3 5 л | від 1 521 грн. | 8 пропозицій | ||
Bardahl XTRA 5W-30 C3 20 л | від 5 020 грн. | 4 пропозиції |