Моторне мастило Meguin Ultra Performance Longlife 5W-40 200 л
Товар застарів 38 334 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 200; SAE: 5w-40; Відповідність стандартам: ACEA A3/B4; API SN/CF; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 502.00/505.00; Допуски Porsche: A40; Допуски BMW, MINI: Longlife-98; Допуски Mercedes-Benz: 229.3; Допуски Fiat, Alfa Romeo, Lancia: 9.55535-H2/9.55535-M2 |
Meguin Ultra Performance Longlife 5W-40 200L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Meguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Meguin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Meguin Ultra Performance Longlife 5W-40
Ціни на Meguin Ultra Performance Longlife 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Meguin Ultra Performance Longlife 5W-40 1 л | від 350 грн. | 4 пропозиції | ||
Meguin Ultra Performance Longlife 5W-40 4 л | від 1 108 грн. | 6 пропозицій | ||
Meguin Ultra Performance Longlife 5W-40 5 л | від 1 338 грн. | 5 пропозицій | ||
Meguin Ultra Performance Longlife 5W-40 20 л | від 4 294 грн. | 3 пропозиції |