Корм для собак Mera Care Adult Salmon 10 кг
Фото 4 |
Закрити
Шапка
Mera Care Adult Salmon 10 kg 1 кг10 кг |
|
Пребіотик інулін сприяє здоровій кишковій флорі та забезпечує оптимальне травлення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mera Care Adult Salmon 10 кг
Корм MERA CARE Adult Lachs сухий із лососем для дорослих собак усіх порідMERA CARE Adult Lachs - сухий корм для дорослих собак з нормальним рівнем активності, рецепт з лососем. Високий вміст м'яса та 70% тваринного білка Без пшениці, цукру та консервантів Підтримує оптимальне травлення завдяки пребіотику інуліну Зміцнює суглоби та хрящі завдяки глюкозаміну та хондроїтину сульфату Сприяє здоровій шкірі та блискучі... щей шерсті завдяки жирним кислотам омега-3 та омега-6 Підтримує імунну систему завдяки бета-глюканам та маннанолігосаха Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 2 893 грн. |
Сухий корм для дорослих собак Mera Care Adult Salmon з лососем 10 кг (4025 | 2 893 грн. |
Сухий корм для собак усіх порід зі свіжим лососем Mera Care Adult Salmon 1 | 2 893 грн. | Продавець: ZFD |
Серія Mera CareПорівняти в таблиці →
від 347 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: курица 20%, куриный белок, кукуруза, рис, мука, ячмень, семена льна 2%, клас: суперпреміум
від 2 851 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: курица 20%, куриный белок, кукуруза, рис, мука, ячмень, семена льна 2%, клас: суперпреміум
від 2 893 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: лосось 20%, куриный белок, кукуруза, мука, рис, яблочные выжимки 4%, клас: суперпреміум
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: лосось 20%, куриный белок, кукуруза, мука, рис, яблочные выжимки 4%, клас: суперпреміум
від 371 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: куриное мясо 26%, куриный белок, рис, кукуруза, яблочные выжимки 4.5%, клас: суперпреміум
від 2 480 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: куриное мясо 26%, куриный белок, рис, кукуруза, яблочные выжимки 4.5%, клас: суперпреміум
від 2 314 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курица 20%, куриный белок 19.5%, кукуруза, рис, мука, ячмень, жир, клас: суперпреміум
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курица 20%, куриный белок 19.5%, кукуруза, рис, мука, ячмень, жир, клас: суперпреміум
Модификації Mera Care Adult Salmon
Ціни на Mera Care Adult Salmon |
---|---|---|---|---|
Mera Care Adult Salmon 1 кг | від 347 грн. | 3 пропозиції | ||
Mera Care Adult Salmon 10 кг | від 2 893 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: курица 20%, куриный белок, кукуруза, рис, мука, ячмень, семена льна 2%, клас: суперпреміум
від 2 323 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: куряче м'ясо, рис бальдо, маїс, курячий жир, борошно з анчоусів, клас: суперпреміум
від 2 913 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, в составе: ягня, рис, клас: суперпреміум
від 2 486 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 3 105 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, в составе: іберійська свинина, рис, клас: суперпреміум
від 2 310 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, в составе: курка, рис, клас: суперпреміум
від 3 205 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, в составе: лосось, рис, клас: суперпреміум
від 2 633 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м’ясо ягняти, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 3 129 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, для суглобів, в составе: м’ясо качки, рис, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 3 140 грн.
сухий корм, 12.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо бізона, баранина, солодкий картопля, оленина, яловичина, яйця, клас: суперпреміум
від 2 750 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: рис, м’ясо ягняти, злаки, протеїни, овочі, яйця, клас: суперпреміум
від 2 721 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум