Корм для собак Mera Pure Sensitive Puppy Turkey/Rice 1 кг
Фото 3 |
Mera Pure Sensitive Puppy Turkey/Rice 1 kg 1 кг12.5 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mera Pure Sensitive Puppy Turkey/Rice 1 кг
Сухий корм для цуценят і собак, що годують Mera Pure Sensitive Puppy, з ін | 450 грн. |
Корм Mera Pure Sensitive Puppy Truthahn & Reis сухий з індичкою для цуценяПовнораціонний безглютеновий сухий корм з індичкою та рисом для цуценят всіх порід віком від 2 місяців. Оптимально адаптований до потреб улюбленця у поживних речовинах у період росту та розвитку. Раціони Pure Sensitive — цілісна концепція харчування, в якій передбачені індивідуальні варіанти харчування відповідно до кожної фази життя, від цуценят... щедо собак похилого віку, зокрема для улюбленців із чутливим травленням. Рецепти базуються на LID-дієті лише з одним джерелом тваринного білка та одним джерелом вуглеводів, знижуючи можливість виникнення харчової чутливості чи алергії. Чому варто придбати? Забезпечує організм улюбленця необхідними поживними речовинами та оптимальною кількістю енергії для повноцінного зростання, розвитку та пізнання навколишнього світу Вирізняється високим ступенем засвоєння, оскільки джерелом вуглеводів є рис, що не містить глютену та легко перетравлюється Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 441 грн. |
Сухий корм для цуценят та годуючих самок Mera Puppy з індичкою та рисом 1 | 450 грн. |
Серія Mera Pure SensitiveПорівняти в таблиці →
від 345 грн.
ласощі, снеки, 0.6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок комах, жир птиці, хлорид натрію, лігноцелюлоза, дріжджі, клас: суперпреміум
від 421 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок індички, жир, гідролізат печінки, дріжджі, рисовий білок, клас: суперпреміум
від 1 099 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок індички, жир, гідролізат печінки, дріжджі, рисовий білок, клас: суперпреміум
від 441 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок індички, жир, гідролізат печінки, дріжджі, рисовий білок, клас: суперпреміум
від 839 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок індички, жир, гідролізат печінки, дріжджі, рисовий білок, клас: суперпреміум
від 437 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо індички, картопляні пластівці, білок індички, крохмаль, клас: суперпреміум
від 454 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок ягняти, жир ягняти, рисовий білок, гороховий білок, жом, клас: суперпреміум
від 351 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок індички, пташиний жир, пульпа буряків, гідролізат печінки, клас: суперпреміум
від 1 429 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок індички, пташиний жир, пульпа буряків, гідролізат печінки, клас: суперпреміум
від 404 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок лосося, гідролізат печінки, бурякова стружка, клас: суперпреміум
від 1 638 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок ягняти, жир ягняти, рисовий білок, гороховий білок, жом, клас: суперпреміум
від 434 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок м'яса ягняти, рисовий білок, жир ягняти, клас: суперпреміум
від 446 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок комах, рисовий білок, пташиний жир, гідролізат білка, клас: суперпреміум
від 3 335 грн.
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок м'яса ягняти, рисовий білок, жир ягняти, клас: суперпреміум
від 2 877 грн.
сухий корм, 12.5 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок лосося, гідролізат печінки, бурякова стружка, клас: суперпреміум
від 342 грн.
ласощі, снеки, 0.6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, в составе: індички, картопля, клас: суперпреміум
від 386 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок м'яса індички, бурякова стружка, гідролізат печінки, клас: суперпреміум
від 3 923 грн.
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок комах, рисовий білок, пташиний жир, гідролізат білка, клас: суперпреміум
від 2 654 грн.
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок м'яса індички, бурякова стружка, гідролізат печінки, клас: суперпреміум
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок індички, жир, гідролізат печінки, дріжджі, рисовий білок, клас: суперпреміум
Модификації Mera Pure Sensitive Puppy Turkey/Rice
Ціни на Mera Pure Sensitive Puppy Turkey/Rice |
---|---|---|---|---|
Mera Pure Sensitive Puppy Turkey/Rice 1 кг | від 441 грн. | 3 пропозиції | ||
Mera Pure Sensitive Puppy Turkey/Rice 12.5 кг | від 3 384 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 400 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось 36%, рис, кукурудза, буряк, глютен, білок, жир, овес, клас: суперпреміум
від 371 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: куриное мясо 26%, куриный белок, рис, кукуруза, яблочные выжимки 4.5%, клас: суперпреміум
від 553 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: рисове борошно, тваринні жири, рис, печінка птиці, буряковий жом, клас: суперпреміум
від 243 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 274 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 428 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, яйця, клас: суперпреміум
від 492 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 518 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, кукурудза, жир, глютен, жом цукрових буряків, борошно, клас: суперпреміум
від 530 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 221 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 586 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 254 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: лосось, картопля, клас: суперпреміум