Автоакумулятор Mercury Classic Plus 6CT-60R
від 1 816 до 2 478 грн. Порівняти ціни 7 →Призначення:авто Ємність:60 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:520 A |
Модифікації Mercury Classic Plus 5
Характеристики
Mercury Classic Plus 6CT-60R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mercury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mercury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Mercury Classic Plus 6CT-60R
Сортувати
Акумулятор автомобільний MERCURY battery CLASSIC Plus 60Ah (P47278) P47278 | 1 816 грн. |
MERCURY battery Акумулятор автомобільний MERCURY battery CLASSIC Plus 60Ah | 1 816 грн. |
Автомобільний акумулятор Mercury Classic Plus 60А (-/+) (520EN) (P47295) | 1 827 грн. |
Акумулятор автомобільний MERCURY battery CLASSIC Plus 60Ah (P47295) P47295 | 1 816 грн. |
Автомобільний акумулятор Mercury Classic Plus 60А (+/-) (520EN) (P47278) | 1 827 грн. |
Акумулятор автомобільний 60ач 520а "+" праворуч MERCURY, P47295 | 2 203 грн. |
Акумулятор автомобільний MERCURY battery CLASSIC Plus 60Ah (P47278) | 2 478 грн. |
Закрити
Використовувався у системі безперебійного живлення. Купував 6 років тому. На даний момент АКБ зламано. Імовірна причина смерті – КЗ у банку №2. За весь період експлуатації лише 2 рази долив воду. 1. Прожив із 2018 до 2024 року.
2. Акумулятор можна обслуговувати, під кришкою стоять звичайні пробки. 3. Дуже зручні комплектні ковпачки на клеми АКБ. 1. Клеми нічим не змащені. Егор Тростянков: користуюся Mercury Classic Plus більше року |
Додати відгук
Рекомендуємо