Автоакумулятор Mercury Special Plus 6CT-62R
від 2 010 до 2 904 грн. Порівняти ціни 6 →Призначення:авто Ємність:62 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:580 A |
Модифікації Mercury Special Plus 6
Характеристики
Mercury Special Plus 6CT-62R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mercury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mercury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Mercury Special Plus 6CT-62R
Сортувати
Акумулятор автомобільний MERCURY battery SPECIAL Plus 62Ah (P47298) P47298 | 2 010 грн. |
MERCURY battery Акумулятор автомобільний MERCURY battery SPECIAL Plus 62Ah | 2 010 грн. |
Автомобільний акумулятор Mercury Special Plus 62А Єв (-/+) (580EN) (P47298 | 2 033 грн. |
Акумулятор 62Ач Euro (T1) 242x175x190 зі зворотною полярністю SPECIAL Plus | 2 439 грн. |
Автомобільний акумулятор MERCURY battery SPECIAL Plus 62Ah (P47298) | 2 569 грн. |
Автомобільний акумулятор MERCURY battery SPECIAL Plus 62Ah (P47298) | 2 904 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо