Точка доступу Mercury MCAP300D
Mercury MCAP300D
2021 рікPoE
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 1 порт, 100 Мбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N)
2.4 ГГц:300 Мбіт/с
Антени і сигнал:2 антен(и), незнімні
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики MCAP300D
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mercury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mercury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mercury MCAP300D
Усі ціни 7 →Mercury Бездротова точка доступу MERCURY MCAP300D охоплення до 100м 300Mbp | 1 399 грн. |
Беспроводная точка доступа MERCURY MCAP300D охват до 100 м протокол IEEE 8 | 1 182 грн. |
Mercury MCAP300D | 1 188 грн. |
Бездротова точка доступу MERCURY MCAP300D охват до 100 м протокол IEEE 802 | 1 115 грн. |
Бездротова точка доступу MERCURY MCAP300D охоплення до 100 м протокол IEEE | 1 778 грн. |
Бездротова точка доступу MERCURY MCAP300D охоплення до 100м 300Mbps IEEE 8 | 1 728 грн. |
Бездротова точка доступу MERCURY MCAP300D охоплення до 100 м протокол IEEE | 1 590 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →