Ігровий роутер Asus RT-AXE7800 (90IG07B0-MU9B00)
Відео 14Фото 8 |
Продуктивний та функціональний бездротовий маршрутизатор, що підтримує роботу у трьох частотних діапазонах: 2.4 ГГц, 5 ГГц та 6 ГГц. Модель отримала підтримку стандарту Wi-Fi 6E і забезпечує швидкість передачі даних до 7800 Мбіт/с. Продукт позиціонується як потужне ігрове рішення. Швидкісний потенціал пристрою розкриває мультигігабітний WAN-роз'єм з пропускною здатністю 2.5 Гбіт/с.
Також модель обладнали чотирма LAN-портами Gigabit Ethernet, один із яких може виконувати функції WAN. Для максимальної продуктивності діапазону 5 ГГц Asus RT-AXE7800 використовується виділений чип BCM6715, для діапазону 6 ГГц — радіомодуль, вбудований в процесор. Пристрій підтримує канали шириною 160 МГц та модуляцію 1024-QAM. Технології MU-MIMO та OFDMA забезпечують ефективну роботу з безліччю підключених пристроїв одночасно. Шість антен дозволяють створювати велику площу Wi-Fi покриття, а технологія Asus AiMesh допоможе розгорнути єдину безшовну мережу у великому будинку. За мережевий захист та батьківський контроль відповідає система інформаційної безпеки AiProtection Pro. Для створення резервного інтернет-з'єднання за допомогою LTE-модему служить USB-порт.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus RT-AXE7800
Усі ціни 67 →Asus RT-AXE7800 | 10 589 грн. |
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Asus RT-AXE7800 | 10 189 грн. |
Маршрутизатор ASUS RT-AXE7800 (90IG07B0-MU9B00) | 10 589 грн. |
Маршрутизатор Wi-Fi Asus RT-AXE7800 Mesh gaming | 10 604 грн. |
Wi-Fi Роутер Asus RT-AXE7800 | 10 189 грн. |