Рисоварка Mesko MS 6411
Фото 8 |
Mesko MS 6411 2021 рік |
|
Що вибрати: мультиварку, скороварку чи рисоварку?Розповідаємо, у чому різниця між мультиваркою, скороваркою та рисоваркою, які їх переваги та недоліки
Що таке технологія Sous vide (сувід) і чи потрібна вона на домашній кухні?Приготування домашніх страв «під вакуумом» розширить сімейне меню і приємно здивує ваших гостей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mesko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mesko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mesko MS 6411
Усі ціни 10 →Рисоварка Mesko Ms 6411 | 1 444 грн. |
Рисоварка Mesko MS 6411 | 1 540 грн. |
Пароварка електрична Mesko MS 6411 1 кВт домашня рисоварка на 1,5 літра з | 1 890 грн. |
Рисоварка Mesko MS 6411 1.5L | 1 976 грн. |
Рисоварка Mesko MS-6411 1000 Вт | 2 155 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →