Ваги Mesko MS 8137
Відео 1Фото 5 |
Mesko MS 8137 НЕ діагностичні |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mesko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mesko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mesko MS 8137
Усі ціни 19 →Ваги підлогові Mesko MS 8137 | 489 грн. |
Ваги підлогові Mesko MS 8137 | 429 грн. |
Ваги електронні підлогові Mesko MS 8137 скло до 150 кг S | 616 грн. |
Ваги підлогові Mesko MS 8137 | 449 грн. |
Ваги для підлоги електронні для дому MESKO MS 8137 для зважування до 150 к | 699 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →