Ваги Rotex RSB17-P
Rotex RSB17-P НЕ діагностичні |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rotex RSB17-P
Усі ціни 10 →Rotex RSB17-P | 435 грн. |
Ваги підлогові ROTEX RSB17-P | 379 грн. |
Ваги підлогові електронні Rotex RSB17-P | 459 грн. |
Ваги для підлоги Rotex RSB17-P 180 кг | 483 грн. |
Ваги підлогові ROTEX RSB17-P | 416 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →