Клейовий пістолет Metabo HK 18 LTX 20 (600797840)
Відео 1Фото 9 |
Metabo HK 18 LTX 20 (600797840) |
|
Два температурні режими: 130° та 200°
Акумулятор і зарядний пристрій в комплект не входять
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo HK 18 LTX 20 (600797840)
Акумуляторний клейовий пістолет Metabo HK 18 LTX 20, з 5 стрижнями, без ак | 3 399 грн. |
Акумуляторний клейовий пістолет Metabo HK 18 LTX 20 (600797840) 600797840 | 3 399 грн. |
Акумуляторний клейовий пістолет Metabo HK 18 LTX 20, без акб, з 5 стрижням | 3 399 грн. |
Клеевой пистолет аккумуляторный Metabo HK 18 LTX 20 (600797840) - без акку | 4 294 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →