Ящик для інструменту Metabo MetaBox 340 (626888000)
Відео 3Фото 6 |
Metabo MetaBox 340 |
|
Об'єм ящика 31 л. Ящик порожній, без вкладишів і перегородок
Ящики системи MetaBOX не кріпляться до скриньок системи MetaLoc. Стають один на одного, збігаються ніжки на дні з пазами на кришці, але не чіпляються один за одного
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo MetaBox 340
Усі ціни 7 →Кейс Metabo MetaboX 340 626888000 | 1 444 грн. |
Кейс Metabo MetaboX 340 пустой 626888000 | 1 341 грн. |
Ящик для інструментів Metabo MetaBox 340 (626888000) 626888000 | 1 443 грн. |
Кейс Metabo metaBOX 340 626888000 | 1 444 грн. |
Ящик для инструмента Metabo METABOX 340 (626888000) | 1 444 грн. |
Кейс METABOX 340 (396x296x340 мм) (626888000) 626888000 | 1 444 грн. |
Ящик для інструменту Metabo metaBOX 340 (626888000) | 1 444 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →