Ящик для інструменту Metabo MetaBox 118 (626882000)
Відео 5Фото 9 |
Metabo MetaBox 118 для акумуляторних дрилівпорожній |
|
Об'єм ящика 8.4 л
Ящики системи MetaBOX не кріпляться до скриньок системи MetaLoc. Стають один на одного, збігаються ніжки на дні з пазами на кришці, але не чіпляються один за одного
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo MetaBox 118
Усі ціни 8 →Кейс Metabo MetaboX 118 626882000 | 1 099 грн. |
Кейс Metabo MetaboX 118 пустой 626882000 | 1 031 грн. |
Ящик для інструментів Metabo metaBOX 118 порожній (626882000) 626882000 | 1 099 грн. |
Кейс Metabo metaBOX 118 626882000 | 1 099 грн. |
Ящик для инструмента Metabo METABOX 118 (626882000) | 1 099 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Metabo MetaBox 118
Ціни на Metabo MetaBox 118 |
---|---|---|---|---|
Metabo MetaBox 118 for BS/SB 12V | від 1 031 грн. | 8 пропозицій | ||
Metabo MetaBox 118 | від 1 031 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →