Мотошина Metzeler Cruisetec 160/60 -18 70V
Відео 17Фото 10 | Товар застарів 7 280 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: задня (Rear); Ширина (мм): 160; Профіль (%): 60; Посадковий діаметр ("): 18; Індекс швидкості: V; |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metzeler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metzeler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Metzeler Cruisetec 160/60 -18 70V
Ціни на Metzeler Cruisetec 160/60 -18 70V |
---|---|---|---|---|
Metzeler Cruisetec 100/80 -17 52H | від 5 995 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Cruisetec 100/80 R17 52H | від 4 933 грн. | 5 пропозицій | ||
Metzeler Cruisetec 100/90 -19 57H | від 8 260 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler Cruisetec 100/90 R19 57H | від 6 094 грн. | 5 пропозицій | ||
Metzeler Cruisetec 110/90 -19 62H | від 5 995 грн. | 3 пропозиції | ||
Metzeler Cruisetec 110/90 R19 62H | від 4 933 грн. | 7 пропозицій | ||
Metzeler Cruisetec 120/70 -19 60W | від 8 550 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Cruisetec 120/70 -21 68H | від 4 850 грн. | 8 пропозицій | ||
Metzeler Cruisetec 130/60 -19 61H | від 8 840 грн. | 5 пропозицій | ||
Metzeler Cruisetec 130/60 -19 66H | від 8 910 грн. | 4 пропозиції | ||
Metzeler Cruisetec 130/60 -21 63H | від 11 599 грн. | 4 пропозиції | ||
Metzeler Cruisetec 130/60 R19 61H | від 10 876 грн. | 6 пропозицій | ||
Metzeler Cruisetec 130/60 R19 66H | від 11 425 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Cruisetec 130/60 R21 63H | від 11 249 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Cruisetec 130/70 -18 63H | від 7 650 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Cruisetec 130/70 R18 63H | від 6 648 грн. | 7 пропозицій | ||
Metzeler Cruisetec 130/80 -17 65H | від 5 850 грн. | 6 пропозицій | ||
Metzeler Cruisetec 130/80 R17 65H | від 6 254 грн. | 4 пропозиції | ||
Metzeler Cruisetec 130/90 -16 73H | від 7 340 грн. | 6 пропозицій | ||
Metzeler Cruisetec 130/90 -16 74H | від 10 110 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler Cruisetec 130/90 R16 73H | від 9 781 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Cruisetec 140/75 -15 65H | від 8 270 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler Cruisetec 140/75 R15 65H | від 7 036 грн. | 5 пропозицій | ||
Metzeler Cruisetec 140/80 -16 77H | від 13 710 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler Cruisetec 150/70 -18 76H | від 4 850 грн. | 5 пропозицій | ||
Metzeler Cruisetec 150/70 R18 76H | від 7 925 грн. | 3 пропозиції | ||
Metzeler Cruisetec 150/80 -16 77H | від 8 110 грн. | 4 пропозиції | ||
Metzeler Cruisetec 150/80 R16 77H | від 10 326 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Cruisetec 150/80 R17 72V | від 9 654 грн. | 5 пропозицій | ||
Metzeler Cruisetec 160/60 R18 70V | від 9 015 грн. | 4 пропозиції | ||
Metzeler Cruisetec 160/70 R17 73V | від 9 579 грн. | 3 пропозиції | ||
Metzeler Cruisetec 160/70 R17 73W | від 8 729 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Cruisetec 160/70 R17 79V | від 10 238 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Cruisetec 180/55 -18 80H | від 10 040 грн. | 3 пропозиції | ||
Metzeler Cruisetec 180/55 R18 74W | від 10 942 грн. | 7 пропозицій | ||
Metzeler Cruisetec 180/60 -16 80H | від 9 360 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler Cruisetec 180/60 R16 80H | від 9 982 грн. | 7 пропозицій | ||
Metzeler Cruisetec 180/65 -16 81H | від 9 940 грн. | 4 пропозиції | ||
Metzeler Cruisetec 180/65 R16 81H | від 10 546 грн. | 5 пропозицій | ||
Metzeler Cruisetec 180/70 -16 77H | від 9 270 грн. | 5 пропозицій | ||
Metzeler Cruisetec 180/70 R16 77V | від 10 276 грн. | 7 пропозицій | ||
Metzeler Cruisetec 200/55 -16 77H | від 12 230 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler Cruisetec 200/55 -17 78V | від 9 910 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler Cruisetec 200/55 R16 77H | від 13 755 грн. | 6 пропозицій | ||
Metzeler Cruisetec 200/55 R17 78V | від 11 289 грн. | 7 пропозицій | ||
Metzeler Cruisetec 240/40 -18 79V | від 10 460 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler Cruisetec 240/40 R18 79V | від 11 513 грн. | 6 пропозицій | ||
Metzeler Cruisetec 240/50 R16 84V | від 15 226 грн. | 4 пропозиції | ||
Metzeler Cruisetec 260/40 -18 84V | від 11 160 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Cruisetec 260/40 R18 84V | від 12 302 грн. | 5 пропозицій |