Мотошина Metzeler Feelfree Wintec 130/70 R12 62P
Metzeler Feelfree Wintec 130/70 R12 62P 100/80 R 16 " 50 P 110/70 R 13 " 48 P 110/70 R 16 " 52 P 120/70 R 12 " 51 P 120/70 R 14 " 55 H 120/70 R 15 " 56 H 120/70 R 15 " 56 P 120/80 B 14 " 58 S 120/80 R 14 " 58 S 120/80 R 16 " 60 P 130/60 B 13 " 60 P 130/60 R 13 " 53 P 130/60 R 13 " 60 P 130/70 B 16 " 61 P 130/70 R 12 " 62 P 130/70 R 16 " 61 P 140/60 R 14 " 64 P 140/70 R 14 " 68 P 150/70 R 13 " 64 S 160/60 R 14 " 65 H 160/60 R 15 " 67 H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metzeler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metzeler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Metzeler Feelfree Wintec 130/70 R12 62P
Ціни на Metzeler Feelfree Wintec 130/70 R12 62P |
---|---|---|---|---|
Metzeler Feelfree Wintec 100/80 R16 50P | від 4 517 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Feelfree Wintec 110/70 R13 48P | від 3 931 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Feelfree Wintec 110/70 R16 52P | від 4 556 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Feelfree Wintec 120/70 R12 51P | від 3 010 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Feelfree Wintec 120/70 R14 55H | від 2 680 грн. | 3 пропозиції | ||
Metzeler Feelfree Wintec 120/70 R15 56H | від 6 312 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Feelfree Wintec 120/70 R15 56P | від 4 341 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Feelfree Wintec 120/80 -14 58S | від 2 150 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Feelfree Wintec 120/80 R14 58S | від 5 531 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Feelfree Wintec 120/80 R16 60P | від 4 277 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Feelfree Wintec 130/60 -13 60P | від 1 945 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler Feelfree Wintec 130/60 R13 53P | від 3 755 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Feelfree Wintec 130/60 R13 60P | від 4 062 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Feelfree Wintec 130/70 -16 61P | від 2 445 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler Feelfree Wintec 130/70 R12 62P | від 3 302 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Feelfree Wintec 130/70 R16 61P | від 2 865 грн. | 4 пропозиції | ||
Metzeler Feelfree Wintec 140/60 R14 64P | від 4 863 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Feelfree Wintec 140/70 R14 68P | від 5 175 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Feelfree Wintec 150/70 R13 64S | від 5 403 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Feelfree Wintec 160/60 R14 65H | від 7 662 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Feelfree Wintec 160/60 R15 67H | від 7 316 грн. | 2 пропозиції |