Мотошина Metzeler MCE 6 Days Extreme 130/90 -18 69M
Очікується у продажу 3 604 грн. Призначення: кросова; Рекомендована вісь: задня (Rear); Ширина (мм): 130; Профіль (%): 90; Посадковий діаметр ("): 18; Індекс швидкості: M; |
Metzeler MCE 6 Days Extreme 130/90 -18 69M 80/90 B 21 " 48 M 80/90 B 21 " 48 R 90/90 B 21 " 54 M 90/90 B 21 " 90/100 B 21 " 54 R 57 M 90/100 B 21 " 57 R 90/100 B 21 " 69 R 90/100 R 21 " 57 M 110/80 B 18 " 110/80 B 18 " 58 M 58 R 110/80 R 18 " 58 M 110/80 R 18 " 58 R 110/90 B 19 " 62 M 110/90 R 19 " 62 M 120/90 B 18 " 65 M 120/90 B 18 " 120/90 R 18 " 65 R 65 M 120/90 R 18 " 65 R 130/90 B 18 " 130/90 R 18 " 69 M 69 M 140/80 B 18 " 70 M 140/80 B 18 " 140/80 R 18 " 70 R 70 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metzeler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metzeler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Metzeler MCE 6 Days Extreme 130/90 -18 69M
Ціни на Metzeler MCE 6 Days Extreme 130/90 -18 69M |
---|---|---|---|---|
Metzeler MCE 6 Days Extreme 80/90 -21 48M | від 3 976 грн. | 4 пропозиції | ||
Metzeler MCE 6 Days Extreme 80/90 -21 48R | від 3 692 грн. | 4 пропозиції | ||
Metzeler MCE 6 Days Extreme 90/90 -21 54M | від 3 164 грн. | 10 пропозицій | ||
Metzeler MCE 6 Days Extreme 90/100 -21 57M | від 3 353 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler MCE 6 Days Extreme 90/100 -21 57R | від 3 577 грн. | 5 пропозицій | ||
Metzeler MCE 6 Days Extreme 90/100 -21 69R | від 5 695 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler MCE 6 Days Extreme 90/100 R21 57M | від 4 155 грн. | 4 пропозиції | ||
Metzeler MCE 6 Days Extreme 110/80 -18 58R | від 5 605 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler MCE 6 Days Extreme 110/80 R18 58M | від 5 546 грн. | 3 пропозиції | ||
Metzeler MCE 6 Days Extreme 110/80 R18 58R | від 5 492 грн. | 4 пропозиції | ||
Metzeler MCE 6 Days Extreme 120/90 R18 65M | від 4 228 грн. | 3 пропозиції | ||
Metzeler MCE 6 Days Extreme 120/90 R18 65R | від 3 623 грн. | 8 пропозицій | ||
Metzeler MCE 6 Days Extreme 130/90 R18 69M | від 4 010 грн. | 4 пропозиції | ||
Metzeler MCE 6 Days Extreme 140/80 -18 70M | від 6 190 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler MCE 6 Days Extreme 140/80 R18 70M | від 3 521 грн. | 12 пропозицій |
Схожі