Мотошина Metzeler ME 880 Marathon 140/70 -18 73H
Відео 2Фото 2 | Товар застарів 3 985 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: передня (Front); Ширина (мм): 140; Профіль (%): 70; Посадковий діаметр ("): 18; Індекс швидкості: H; |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metzeler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metzeler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Metzeler ME 880 Marathon 140/70 -18 73H
Ціни на Metzeler ME 880 Marathon 140/70 -18 73H |
---|---|---|---|---|
Metzeler ME 880 Marathon 130/70 R18 63V | від 5 756 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler ME 880 Marathon 150/80 R17 72H | від 14 809 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler ME 880 Marathon 200/50 -18 76H | від 5 350 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler ME 880 Marathon 200/50 R18 76H | від 6 790 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler ME 880 Marathon 200/70 -15 82H | від 3 215 грн. | 2 пропозиції |
Схожі