Мотошина Michelin Pilot Activ 120/90 R18 65H
Відео 2Фото 2 |
Michelin Pilot Activ 120/90 R18 65H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Activ 120/90 R18 65H
Шини Michelin Pilot Activ 120/90 R18 65H | 15 153 грн. |
Michelin Pilot Activ 120/90R18 65H | 21 120 грн. |
Michelin Pilot Activ 120/90 R18 65H Rear 336788 | 13 834 грн. |
Michelin Pilot Activ 120/90R18 65H | 22 176 грн. |
Michelin Pilot Activ 120/90 R18 65H Rear | 14 656 грн. |
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Activ 120/90 R18 65H
Ціни на Michelin Pilot Activ 120/90 R18 65H |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Activ 4 R18 64H | від 2 520 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin Pilot Activ 100/90 R19 57V | від 6 148 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin Pilot Activ 110/80 R17 57V | від 11 083 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Activ 120/90 R18 65H | від 13 834 грн. | 6 пропозицій | ||
Michelin Pilot Activ 130/90 R17 68V | від 3 251 грн. | 6 пропозицій |
Схожі