Мотошина Michelin Pilot Road 5 140/70 R17 66W
Відео 14Фото 18 |
Michelin Pilot Road 5 140/70 R17 66W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Road 5 140/70 R17 66W
Усі ціни 6 →Michelin ROAD 5 140/70ZR17 66W (4065492433) | 5 300 грн. |
Шини Michelin Road 5 140/70 ZR17 66W | 6 644 грн. |
Michelin Road 5 140/70 R17 66W | 4 578 грн. |
Michelin Pilot Road 5 140/70 R17 66W R TL 832351 | 6 064 грн. |
Покришка MICHELIN PILOT ROAD 5 140/70 ZR17 66W TL (1340179) | 5 285 грн. |
Michelin Pilot Road 5 140/70 R17 66W R TL | 6 424 грн. |
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Road 5 140/70 R17 66W
Ціни на Michelin Pilot Road 5 140/70 R17 66W |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Road 5 120/60 R17 55W | від 5 610 грн. | 7 пропозицій | ||
Michelin Pilot Road 5 120/70 -17 58W | від 5 760 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Road 5 120/70 R17 58W | від 5 668 грн. | 14 пропозицій | ||
Michelin Pilot Road 5 140/70 R17 66W | від 4 578 грн. | 6 пропозицій | ||
Michelin Pilot Road 5 150/60 R17 66W | від 9 250 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin Pilot Road 5 150/70 -17 69W | від 6 380 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Road 5 150/70 R17 69W | від 6 579 грн. | 11 пропозицій | ||
Michelin Pilot Road 5 160/60 -17 69W | від 6 760 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Road 5 160/60 R17 69W | від 7 326 грн. | 9 пропозицій | ||
Michelin Pilot Road 5 180/55 R17 73W | від 7 480 грн. | 16 пропозицій | ||
Michelin Pilot Road 5 190/50 -17 73W | від 7 270 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Road 5 190/50 R17 73W | від 7 989 грн. | 9 пропозицій | ||
Michelin Pilot Road 5 190/55 -17 75W | від 7 420 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Road 5 190/55 R17 75W | від 6 239 грн. | 16 пропозицій |