Мотошина Michelin Pilot Street 140/70 R17 66H
Відео 19Фото 11 |
Michelin Pilot Street 140/70 R17 66H 2.5 B 17 " 43 P 2.5 R 17 " 43 P 2.75 R 18 " 42 P 60/90 B 17 " 30 S 60/90 R 17 " 30 S 60/100 R 17 " 33 L 70/90 B 17 " 53 S 70/90 R 17 " 43 S 80/80 B 17 " 46 P 80/80 R 14 " 43 P 80/80 R 17 " 46 P 80/90 B 14 " 53 P 80/90 B 16 " 48 S 80/90 R 14 " 46 P 80/90 R 16 " 48 S 80/90 R 17 " 50 S 90/80 B 14 " 49 P 90/80 R 14 " 49 P 90/80 R 17 " 46 S 90/90 R 14 " 52 P 90/90 R 18 " 57 P 100/70 B 17 " 49 S 100/70 R 17 " 49 S 100/80 B 14 " 48 P 100/80 R 14 " 48 P 100/80 R 17 " 52 S 100/90 B 14 " 57 P 100/90 R 14 " 57 P 110/70 B 17 " 54 H 110/70 R 17 " 54 H 110/70 R 17 " 54 S 110/80 B 17 " 57 S 120/70 B 14 " 61 P 120/70 R 14 " 61 P 120/70 R 17 " 58 H 120/70 R 17 " 58 S 130/70 B 17 " 62 S 130/70 R 17 " 62 H 130/70 R 17 " 62 S 140/70 B 17 " 66 S 140/70 R 17 " 66 H 140/70 R 17 " 66 S 160/60 R 17 " 69 H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Street 140/70 R17 66H
Усі ціни 6 →Michelin Pilot Street 140/70 R17 66H | 5 927 грн. |
Michelin PILOT STREET 140/70R17 66H (4095617011) | 6 180 грн. |
Michelin Pilot Street 140/70 R17 66H R TL/TT 566085 | 5 337 грн. |
Michelin Pilot Street 140/70 R17 66H | 7 452 грн. |
Michelin Pilot Street 140/70 R17 66H (271309) 271309 | 5 564 грн. |
Michelin Pilot Street 140/70 R17 66H R TL/TT | 5 654 грн. |
30 березня 2020, 04:57
Можно ли поставить её на GR sx 150? #
Подойдёт ли резина по размеру на GR SX 150?
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Street 140/70 R17 66H
Ціни на Michelin Pilot Street 140/70 R17 66H |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Street 2.5 -17 43P | від 2 265 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Street 2.5 R17 43P | від 1 895 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Street 2.75 R18 42P | від 2 843 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin Pilot Street 60/90 -17 30S | від 2 170 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Street 60/90 R17 30S | від 1 938 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Street 60/100 R17 33L | від 4 233 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Street 70/90 -17 43S | від 2 670 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin Pilot Street 70/90 R17 43S | від 2 211 грн. | 5 пропозицій | ||
Michelin Pilot Street 80/80 -17 46P | від 2 265 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Street 80/80 R14 43P | від 2 621 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin Pilot Street 80/80 R17 46P | від 2 022 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin Pilot Street 80/90 -14 46P | від 2 490 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Street 80/90 -16 48S | від 2 720 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Street 80/90 R14 46P | від 2 132 грн. | 5 пропозицій | ||
Michelin Pilot Street 80/90 R16 48S | від 2 290 грн. | 6 пропозицій | ||
Michelin Pilot Street 80/90 R17 50S | від 3 627 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin Pilot Street 90/80 -14 49P | від 1 720 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Street 90/80 R14 49P | від 2 846 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Street 90/80 R17 46S | від 5 186 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin Pilot Street 90/90 R14 52P | від 2 398 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Street 90/90 R18 57P | від 3 459 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin Pilot Street 100/70 -17 49S | від 4 265 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin Pilot Street 100/70 R17 49S | від 3 353 грн. | 5 пропозицій | ||
Michelin Pilot Street 100/80 -14 48P | від 3 690 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Street 100/80 R14 48P | від 3 621 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Street 100/80 R17 52S | від 4 335 грн. | 5 пропозицій | ||
Michelin Pilot Street 100/90 -14 57P | від 3 340 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Street 100/90 R14 57P | від 3 755 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Street 110/70 -17 54H | від 5 235 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin Pilot Street 110/70 R17 54H | від 4 433 грн. | 9 пропозицій | ||
Michelin Pilot Street 110/70 R17 54S | від 4 838 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Street 110/80 -17 57S | від 4 460 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Street 120/70 -14 61P | від 3 645 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Street 120/70 R14 61P | від 3 136 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Street 120/70 R17 58H | від 4 666 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin Pilot Street 120/70 R17 58S | від 4 612 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Street 130/70 -17 62S | від 6 100 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Street 130/70 R17 62H | від 4 957 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin Pilot Street 130/70 R17 62S | від 4 739 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Street 140/70 -17 66S | від 4 910 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin Pilot Street 140/70 R17 66H | від 5 337 грн. | 6 пропозицій | ||
Michelin Pilot Street 140/70 R17 66S | від 6 031 грн. | 8 пропозицій | ||
Michelin Pilot Street 160/60 R17 69H | від 5 748 грн. | 2 пропозиції |