Мотошина Michelin Starcross 5 Soft 90/100 -14 49M
Відео 3Фото 2 | 3 200 грн. Купити! Michelin STARCROSS 5 SOFT 90/100-14 49M REAR (3021723910)Autokush.com.uaЗ нами 7 років (Львів) Поскаржитись |
Michelin Starcross 5 Soft 90/100 -14 49M 70/100 B 17 " 40 M 70/100 B 19 " 42 M 70/100 R 17 " 40 M 70/100 R 19 " 42 M 80/100 B 21 " 51 M 90/100 B 10 " 49 M 90/100 B 14 " 49 M 90/100 B 16 " 51 M 90/100 B 21 " 57 M 90/100 R 14 " 49 M 90/100 R 16 " 51 M 100/90 R 19 " 57 M 110/90 R 19 " 62 M 120/80 B 19 " 63 M 120/80 R 19 " 63 M 120/90 B 18 " 65 M 120/90 R 18 " 65 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Michelin Starcross 5 Soft 90/100 -14 49M
Ціни на Michelin Starcross 5 Soft 90/100 -14 49M |
---|---|---|---|---|
Michelin Starcross 5 Soft 70/100 -17 40M | від 3 185 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin Starcross 5 Soft 70/100 -19 42M | від 3 090 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin Starcross 5 Soft 70/100 R17 40M | від 2 627 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Starcross 5 Soft 70/100 R19 42M | від 2 989 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Starcross 5 Soft 80/100 -21 51M | від 3 420 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin Starcross 5 Soft 90/100 -10 49M | від 3 905 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Starcross 5 Soft 90/100 -14 49M | від 3 200 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Starcross 5 Soft 90/100 -16 51M | від 4 755 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Starcross 5 Soft 90/100 -21 57M | від 3 350 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Starcross 5 Soft 90/100 R14 49M | від 3 135 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Starcross 5 Soft 90/100 R16 51M | від 4 316 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Starcross 5 Soft 100/90 R19 57M | від 4 827 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Starcross 5 Soft 110/90 R19 62M | від 4 301 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Starcross 5 Soft 120/80 -19 63M | від 4 261 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin Starcross 5 Soft 120/80 R19 63M | від 4 915 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Starcross 5 Soft 120/90 -18 65M | від 4 035 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Starcross 5 Soft 120/90 R18 65M | від 4 126 грн. | 1 пропозиція |