Кикборд Micro Mini
Фото 3 |
Micro Mini |
|
Невеликий і недорогий, але при цьому надійний механічний самокат для найменших діток, представлений на ринку швейцарською компанією Micro. Модель, розроблена спільними зусиллями інженерів і медичних фахівців у відповідності з високими європейськими стандартами якості і безпеки. Виріб призначений для дітей від 2 до 5 років і витримує навантаження до 20 кг Дитячий самокат Micro Mini має конструкцію кикборда, що означає, що він коштує на землі на трьох колесах і оснащений більш широкої, ніж у класичних моделях, платформою для ніг.
Така конструкція вважається більш безпечною і добре підходить для маленьких дітей, які роблять перші кроки в катанні на самокаті. Виріб оснащений телескопічною кермом, що дозволяє батькам підлаштовувати його висоту в межах 48 — 67 см від поверхні землі під ріст дитини або декількох дітей. Для транспортування в складеному положенні або зберіганні в невеликій квартирі кермо можна від'єднати від платформи. Дека покрита спеціальними нековзними елементами, які допомагають зафіксувати ногу дитини. Важливий момент для батьків — при виробництві виробу використовувалися нетоксичні матеріали, які ніяк не шкодять здоров'ю дитини. Ця модель — оптимальний варіант першого транспортного засобу, який навчить малюка тримати рівновагу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Micro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Micro.
Купити Micro Mini
Усі ціни 22 →Самокат MICRO серии "Mini Classic" (MM0007) | 1 551 грн. |
Самокат MICRO серії "Mini Classic" - ЗЕЛЕНИЙ (до 50 kg, триколісний) MM000 | 1 656 грн. |
Самокат MICRO серии "Mini Classic" (MM0286) | 1 512 грн. |
Самокат MICRO серии "Mini Classic" (MM0005) | 1 551 грн. |
Самокат MICRO серии "Mini Classic" (MM0002) | 1 551 грн. |