Кикборд Micro Maxi Deluxe
Відео 15Фото 15 |
Micro Maxi Deluxe |
|
Стійкий і надійний дитячий триколісний самокат середнього цінового діапазону. Відмінними якостями вироби можна назвати яскравий дизайн, прогумоване нековзне основу і світловідбивні наклейки. Модель розрахована на дітей у віці від 5 років і може витримати навантаження до 70 кг, завдяки чому може послужити хорошим вибором для дітей практично будь-якої комплекції. Дитячий самокат Micro Maxi Deluxe оснащений 4 поліуретановими колесами, що гарантує йому максимальну стійкість і надійність.
Розмір коліс дозволяє добре долати невеликі ямки і нерівності дорожнього покриття, а сам матеріал стійкий до зовнішніх пошкоджень. Для збільшення терміну служби виробник обладнав самокат підшипниками типу АВЕС 5. Вони не тільки забезпечують безперебійну роботу коліс, але і допомагають швидко набирати швидкість. Також для контролю швидкості самокат доповнили ножним гальмом, який швидко реагує на натиснення ноги і вмить сповільнюється. По мірі росту дитини може виникнути необхідність адаптувати висоту кикборда, для чого передбачена система регулювання висоти керма, яка робить можливим використання однієї моделі декількома людьми або однією дитиною в різному віці.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Micro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Micro.
Купити Micro Maxi Deluxe
Усі ціни 138 →Самокат Micro Maxi Deluxe Чорний (MMD020) | 4 999 грн. |
Самокат Micro Maxi Deluxe ECO, зелений, (MMD122) | 4 999 грн. |
Самокат Micro Maxi Deluxe - Красный (до 50 kg, 3-х колесный) MMD026 | 4 999 грн. |
Самокат Micro Maxi deluxe синій (MMD072) MMD072 | 4 999 грн. |
Самокат Micro Maxi Deluxe Black (mmd020) | 4 403 грн. |