Самокат Micro MX Trixx OPB
Відео 1Фото 4 |
Micro MX Trixx OPB |
|
Напівпрофесійний спортивний самокат для виконання трюків базового рівня. Цей варіант відмінно підійде самим початківцям райдерам, оскільки оснащений надійною системою безпеки, має невелику вагу і спеціальну конструкцію. З цією моделлю райдер піддається мінімальному ризику, завдяки нековзною прогумованої ручці керма і платформи для ніг, а також загальної жорсткою конструкцією. Крім того, підніжка спортивного самоката Micro MX Trixx OPB вигнута по дузі, що дає змогу досягти більш яскравого і динамічного виконання трюків. На відміну від моделей прогулянкових висота керма не регулюється, а сам кермо має потрійну фіксацію, що підвищує безпеку і надійність використання самоката. Y-подібний посилений кермо стійкий до пошкоджень і високих навантажень, розроблений спеціально для спортивних самокатів. За багатьма характеристиками ця модель — оптимальне рішення для початківців спортсменів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Micro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Micro.
Купити Micro MX Trixx OPB
Усі ціни 78 →Самокат MICRO серії Trixx 2.0 – СІРО-ЖОВТИЙ (до 100 kg, 2-х колісний) (SA0 | 5 999 грн. |
Самокат Micro Trixx&Ramp, чорний (SA0104) | 5 999 грн. |
Самокат Micro серии Trixx 2.0 – Серо-желтый (до 100 kg, 2-х колесный) (SA0 | 5 999 грн. |
Самокат Micro Trixx and Ramp чорний (SA0104) SA0104 | 5 999 грн. |
Micro Micro MX Trixx 2.0 Grey Yellow SA0186 | 5 999 грн. |