Самокат Micro Sprite LED
Відео 6Фото 15 |
Micro Sprite LED |
|
Легкий та надійний складаний двоколісний самокат для дітей віком від 6 років та підлітків від відомого швейцарського виробника. Позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії, орієнтований широке коло вимогливих користувачів. Являє собою вдосконалену модель 2020 року з популярної лінійки Micro Sprite, пристрої якої завоювали повагу райдерів у всьому світі завдяки низькій вазі, компактності, надійності та простоті експлуатації.
Такий самокат підійде дітям дошкільного та шкільного віку, а також підліткам. Відрізняється від інших моделей сімейства оновленим зовнішнім дизайном та наявністю LED-підсвічування коліс, що суттєво підвищує безпеку катання у вечірній час та умовах поганої видимості. Основним конструкційним матеріалом самокату Micro Sprite LED є спеціальний високолегований сплав алюмінію, що забезпечує вражаюче низьку загальну вагу 2,8 кг.
Варто окремо відзначити, що, незважаючи на легкість, конструкція витримує користувачів вагою до 100 кг, а безпека її експлуатації відповідає найвищим європейським стандартам. Телескопічна рульова стійка дозволяє встановити необхідну висоту керма від 59 до 88 см. Вбудована висувна підніжка полегшує вертикальне паркування. Складна конструкція спрощує транспортування та гарантує відсутність проблем із зберіганням в умовах міської квартири.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Micro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Micro.
Купити Micro Sprite LED
Усі ціни 38 →Самокат MICRO серії Sprite LED – ФІОЛЕТОВИЙ (складний, дека в смужку, до 1 | 4 599 грн. |
Самокат Micro Sprite LED, фіолетовий (SA0219) | 4 599 грн. |
Самокат Micro серии Sprite Led – Голубой океан (до 100 kg, 2-х колесный, с | 4 599 грн. |
Micro Самокат детский Micro Sprite LED Бирюзовый SA0210 | 4 599 грн. |
Самокат Micro Sprite LED чорний (SA0225) SA0225 | 4 599 грн. |