Навушники
Microlab G7
Відео 3Фото 2 |
Microlab G7 2021 рік |
|
Як вибрати ігрову гарнітуру для повсякденної гри та домінації в онлайніРозбираємось на відмінності між звичайними та ігровими навушниками, розповідаємо як підійти до вибору гарнітури з розумом
Як постійне використання навушників впливає на слух: міфи і реальністьДійсно постійне використання навушників може негативно впливати на слух?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Microlab 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Microlab.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Microlab G7
Усі ціни 56 →Наушники с микрофоном Microlab G7 black+blue G7b+b | 872 грн. |
Наушники Microlab G7 Black-Red (G7b+r) | 900 грн. |
Навушники Microlab G7 Black-Red (G7b+r) | 1 106 грн. |
Microlab G7 Black/Blue G7b+b | 909 грн. |
Наушники Microlab G7 black+blue G7 b+b | 899 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →