Навушники
Onikuma X7 Pro
Відео 7Фото 2 |
Onikuma X7 Pro |
|
RGB підсвічування.
Версія з 40мм драйверами та спрощеним підсвічуванням: Onikuma X7
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Onikuma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Onikuma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Onikuma X7 Pro
Усі ціни 9 →Навушники ONIKUMA Gaming with LED X7 Pro black | 1 056 грн. |
Навушники Onikuma X7 Pro Black | 713 грн. |
Ігрові навушники ONIKUMA LED X7 Pro, чорні | 1 030 грн. |
Наушники ONIKUMA Gaming with LED X7 Pro black | 954 грн. |
Навушники ONIKUMA Gaming with LED X7 Pro | 1 107 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →