Мишка
Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500
Відео 14Фото 9 |
Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 |
|
Компактна радіомишка для ноутбука. Модель володіє класичним набором можливостей (три основні кнопки і одне колесо прокрутки), на ринку представлена в декількох колірних рішеннях. Але головна її особливість – використання технології BlueTrack, оригінального рішення від Microsoft, яка забезпечує більш точне позиціонування курсору і дозволяє маніпулятору працювати на неприйнятних для звичайних пристроїв поверхнях, зразок килима та ін.
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Microsoft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Microsoft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500
Усі ціни 8 →Миша Microsoft WL Mobile Mouse 3500 White (GMF-00294) | 1 350 грн. |
Microsoft Mobile 3500 WL Loch Ness GMF-00289 Mobile3500WLLochNessGMF-00289 | 1 349 грн. |
Миша Microsoft Mobile 3500 Wireless White (GMF-00294) | 1 350 грн. |
Миша Microsoft WL Mobile Mouse 3500 Loch Ness (GMF-00289) | 1 350 грн. |
Миша Microsoft WL Mobile Mouse 3500 Flame Red (GMF-00293) | 1 350 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Корисно знати:
Технологія BlueTrack
Дозволяє без проблем працювати на неприйнятних для звичайних пристроїв поверхнях, наприклад, на килимовому покритті або оббивці м'яких меблів.
З прес-релізу:
Microsoft продовжує розвивати лінійку продуктів з підтримкою оригінальної технології BlueTrack. Нагадаємо, що такі пристрої відрізняються від всіх подібних виробів, використанням прогресивного оптичного сенсора з блакитною підсвіткою, який забезпечує більш точне зчитування робочої поверхні, ніж миші з лазерним або стандартним оптичним сенсором. Завдяки новій технології, миші здатні без проблем працювати на неприйнятних для звичайних пристроїв поверхнях, наприклад, на килимовому покритті або оббивці м'яких меблів.
Wireless Mobile Mouse 3500 має компактні габарити, мініатюрним приймачем, не виступає за межі USB-порту більш ніж на 10 мм і орієнтована на використання з ноутбуками.
Технологія BlueTrack
РекомендуємоПорівняти в таблиці →