Мишка
Microsoft Wireless Mobile Mouse 1850
Відео 9Фото 6 |
Microsoft Wireless Mobile Mouse 1850 |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Microsoft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Microsoft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Microsoft Wireless Mobile Mouse 1850
Усі ціни 16 →Миша Microsoft Mobile Mouse 1850 WL Black U7Z-00004 | 739 грн. |
MICROSOFT Mobile Mouse 1850 WL Blue (U7Z-00014) | 599 грн. |
Мышь Microsoft Mobile Mouse 1850 (Blue) U7Z-00058 | 740 грн. |
Миша Microsoft Mobile 1850 W Cyan Blue(U7Z-00058) | 740 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →