Игровой коврик Razer Goliathus Mobile Stealth Edition (RZ02-01820500-R3M1)
Відео 5Фото 5 |
Razer Goliathus Mobile Stealth Edition |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Razer Goliathus Mobile Stealth Edition
Усі ціни 23 →Ігрова поверхня Razer Goliathus Mobile Stealth Ed. RZ02-01820500-R3M1 | 499 грн. |
Ігрова поверхня RAZER Goliathus Mobile Stealth Ed. (RZ02-01820500-R3M1) | 499 грн. |
Razer Goliathus Mobile Stealth Edition (RZ02-01820500-R3M1) RZ02-01820500- | 499 грн. |
Ігрова поверхня RAZER Goliathus Mobile Stealth Ed. (RZ02-01820500-R3M1) | 499 грн. |
Игровая поверхность Razer Goliathus Mobile Stealth Ed. (RZ02-01820500-R3M1 | 499 грн. |
ще 18 пропозицій
Цей килимок підходить як і для роботи, так і для ігор. Він легкий, не займає багато місця, зручний та досить великий для будь-яких цілей. Цей килимок використовує моя старша сестра, служить вже 3 роки, мій скоро привезуть, але я довго сидів на килимку сестри. РЕКОМЕНДУЮ 100% Великий, легкий, дешевий, але якісний. З мінусів у ньому тільки те, що він може швидко зіпсуватися, але якщо використовувати його акуратно, тоді служитиме довго. Astolfo91: користуюся Razer Goliathus Mobile Stealth Edition більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →