MIDI-клавіатура Miditech i2-Control 25
Фото 3 |
Miditech i2-Control 25 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miditech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miditech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miditech i2-Control 25
MIDI-клавіатура Miditech i2 Control 25 | 4 045 грн. |
MIDI-клавиатура Miditech i2 Control 25 | 4 045 грн. |
Miditech i2 Control 25 | 4 045 грн. |
Midi-клавіатура Miditech i2 Control 25 | 4 698 грн. |
Міді-клавіатура Miditech i2 Control 25 (19-6-3-11) | 4 045 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →