Портативна колонка Mifa A90
Відео 23Фото 8 |
Mifa A90 |
|
Довгограюча бездротова акустика у водонепроникному виконанні, яка порадує якісним звучанням та світловими ефектами у такт музиці. У корпусі-бочки моделі розмістилися два повнодіапазонні динаміки 66 мм в діаметрі і два пасивні випромінювачі (по 78 мм кожен). На піку гучності колонка видає сумарну pderjde. потужність до 60 Вт. У торці корпусу пристрою додатково вбудовано кольорове підсвічування, що переливається різними тонами спектральної палітри під час відтворення аудіотреків.
Mifa A90 підтримує бездротову пару з мобільними гаджетами по мережі Bluetooth, оснащується повнорозмірним USB-портом, картридером під картки microSD та AUX-входом. Кнопкові органи управління роботою колонки винесені на верхню панель корпусу-бочки. Там же передбачаються «вуха» для кріплення ремінця. Живлення портативної акустики налагоджено від енергоємного акумулятора на 8000 мАгод. Час автономної роботи моделі може досягати 30 годин. Розміри колонки становлять 115x250x106 мм, а вага дорівнює 1173 р.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mifa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mifa.
Купити Mifa A90
Усі ціни 17 →Акустика Mifa A90 Black | 3 684 грн. |
Акустика Mifa A90 Black | 3 653 грн. |
Портативная колонка Mifa a90 black | 3 671 грн. |
Mifa A90 black STH0008572 | 3 499 грн. |
Портативна акустика Mifa A90 Black | 3 848 грн. |